Produkty Baifem

Pianka do higieny intymnej

Pianka Baifem
Do kupienia w aptekach

Przeznaczona do codziennej higieny okolic intymnych. Wyjątkowo delikatna forma pianki z łagodzącym działaniem D-pantenolu sprawiają, że preparat ten sprawdza się doskonale szczególnie dla kobiet podatnych na infekcje i podrażnia okolic intymnych. Pianka nie zawiera mydła, a jedynie naturalne składniki delikatnie myjące i łagodzące, dzięki czemu istniejące podrażnienia zostają złagodzone, a ryzyko wystąpienia nowych zostaje zminimalizowane.

Wyjątkowa receptura pianki sprawia, iż polecana jest ona w takich
szczególnych sytuacjach jak:

  • przyjmowanie antybiotyków (które osłabiają naturalną florę bakteryjną całego organizmu, w tym także stref kobiecych),
  • częste korzystanie z basenów,
  • poród i okres poporodowy,
  • codzienna pielęgnacja dla kobiet poszukujących delikatnych środków myjących.

Sekret skuteczności – receptura

  • łagodzący wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej,
  • kwas mlekowy - zapewniający optymalizację poziomu pH w okolicach intymnych,
  • D-pantenol - służy utrzymaniu właściwego nawilżenia i szybkiej regeneracji naskórka.

Działanie

Wyciąg z tarczycy bajkalskiej działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo.
D-pantenol posiada zdolność wiązania wody i pomaga zatrzymać ją w skórze, przez co przywraca elastyczność, gładkość i wspomaga jej odbudowę.
Kwas mlekowy, naturalny składnik kobiecych stref intymnych, utrzymuje prawidłowe pH, dodatkowo zmniejszając ryzyko infekcji.

Preparat delikatnie myje i oczyszcza okolice intymne, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości, łagodzi podrażnienia.

Sposób użycia

Aplikuj piankę na czystą dłoń, dzięki wygodnemu dozownikowi, delikatnie i dokładnie umyj miejsca intymne, a następnie spłucz dokładnie wodą.


Baifem K żel

krem_clear
Do kupienia w aptekach

Nawilżający żel o właściwościach łagodzących podrażnienia. Jego składniki działają również przeciwbakteryjnie. Żel jest szczególnie zalecany w okresie podwyższonego ryzyka infekcji okolic intymnych oraz w sytuacjach sprzyjających podrażnieniom i otarciom (menstruacja, korzystanie z basenu, noszenie obcisłej lub syntetycznej bielizny). Łatwa do nałożenia konsystencja żelu nawilża i uelastycznia wrażliwą skórę miejsc intymnych. Żel bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nawilża i uelastycznia śluzówkę.

Unikalna receptura żelu to głównie wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej i kwas mlekowy. Wyciąg z tarczycy bajkalskiej łagodzi i działa przeciwzapalnie o oraz hamuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Kwas mlekowy zapewnia utrzymanie naturalnego pH okolic intymnych, co jest podstawą zachowania zdrowia i komfortu okolic intymnych.

Działanie

W preparacie zawarty jest wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej, który wykazuje działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Kwas mlekowy to naturalny składnik kobiecych stref intymnych, utrzymuje prawidłowe pH, dodatkowo zmniejszając ryzyko infekcji.

Sposób użycia

Niewielką ilość żelu nanieść na okolice intymne ciała, w szczególności na miejsca wrażliwe na otarcia. Stosować dwa razy dziennie lub w razie potrzeby.